Rozpis Mestskej softenisovej ligy 2010/2011 2. časť
Súpisky štartujúcich družstiev:
I. L I G A:
DVOJKA : Mgr.Erik Anguš 25.12.1972, Mgr.Peter Buranovský 15.5.1974,
Valér Činčár 21.2.1974, Juraj Lukáč 6.8.1984,
MISTRÁL : Mgr.Viliam Pakán 21.6.1966, Ján Džuba 11.10.1971,
Martin Sem
KORNAZ : Marián Jakubec 4.8.1971, Peter Smetana 14.3.1974, Maroš
Smetana 26.3.1973,
POHOĎÁCI : Mgr.Maroš Demko 1.10.1974, Mgr.Matej Starják 28.5.1978,
Ing. Jozef Šulc 1.11.1970, Julius Kviatkovský 27.4.1964,
Ing. Róbert Plančák 2.4.1969
ŠTVORKA : Mgr.Jaroslav Semko 5.10.1965, Ing.Martin Slaninka 6.6.1965,
Ing.Ľubomír Petrovčík 17.3.1964,
SKM SCUDERIA : Ing.Slavomír Vlčok 28.2.1982, Ing.Miroslav Bereš 30.4.1980,
Mgr.Ján Kolesár 22.3.1979, Jaroslav Bela 21.3.1981
Juraj Juhoš 4.7.1981
ŠTB TÍB : Ing.Jozef Baboš 27.2.1963, Ing.Anton Lesník 2.6.1962,
Richard Harbuľak 30.3.1973, Ing.Radomír Trčka 28.8.1957
Ing.Peter Vall 29.9.1963
LIMETKA : Mgr.Ladislav Popovič 4.6.1963, MUDr.Ján Biačko 18.7.1962,
Gabriel Falis 7.9.1968, Mgr.Juraj Klamo 16.11.1978,
Ľuboslav Tomčo 20.6.1972
Súpisky štartujúcich družstiev:
II. L I G A :
HEJ RUP : Ing.Norbert Hocko 5.9.1977, Bc.Martin Vanta 25.5.1976,
Bc.Ľubomír Tušim 6.5.1971,
SOŠOaŠ : Mgr.Peter Piskay 31.3.1963, Peter Piskay ml. 27.2.1983, ,
Mgr.Peter Kalaj 13.6.1983, Mgr.Jozef Tomko 26.8.1983
TO OŠK ZALUŽICE: Ing.Radomír Tomáš 9.5.1963, .Pavol Greňa 4.12.1952, Ing.Štefan
Tury 5.10.1959, Mgr.Peter Greňa 30.4.1978, Ján Lešo 8.10.1972
MsÚ : Ing.Ľudovít Gajdoš 14.8.1949, Mgr.Ivan Pšenko 8.7.1955,
Ing.Ladislav Bajnovič, 16.1.1953
GORAL TEAM : Dušan Dudík 4.10.1981, Juraj Soták 15.4.1985, Ing.Juraj
Rigan 17.10.1975, Bc.Martin Dudík 2.7.1985
FLEXIO : Ondrej Hrabovský 17.1.1982, Peter Ambro 11.5.1985,
Ján Bajko 2.1.1987, Branislav Štefan 12.7.1984
NORTH STARS 14 : Štefan Madaras 9.1.1976, Rastislav Popadinec 21.8.1976, Martin
Chaly 19.9.1978, Ing.Adrián Pajunk 3.8.1964
Vyžrebovanie I. ligy:
1.kolo: 2.kolo:
01 Kornaz - Dvojka 22.10. 17.oo 05 Dvojka - Štvorka 5.11. 17.oo
02 SKM - Mistrál 19.10. 18.3o 06 ŠTB - Pohoďáci 26.10. 18.3o
03 Limetka - ŠTB 22.10. 16.oo 07 Mistrál - Limetka 26.10. 17.oo
04 Pohoďáci - Štvorka 21.10. 17.oo 08 Kornaz - SKM 5.11. 17.oo
3.kolo: 4.kolo:
09 SKM - Dvojka 12.11. 18.30 13 Dvojka - ŠTB 22.11. 17.oo
10 Limetka - Kornaz 15.11. 16.oo 14 Mistrál - Štvorka 19.11. 17.oo
11 Pohoďáci - Mistrál 14.11. 17.oo 15 Kornaz - Pohoďáci 22.11. 17.oo
12 Štvorka - ŠTB 15.11. 17.oo 16 SKM - Limetka 19.11 18.3o
5.kolo: 6.kolo:
17 Limetka - Dvojka 29.11. 16.oo 21 Dvojka - Mistrál 3.12. 17.oo
18 Pohoďáci - SKM 28.11. 17.oo 22 Kornaz - ŠTB 3.12. 17.oo
19 Štvorka - Kornaz 29.11. 17.oo 23 SKM - Štvorka 30.11. 18.3o
20 ŠTB - Mistrál 26.11. 18.3o 24 Limetka - Pohoďáci 3.12. 16.oo
7.kolo:
25 Pohoďáci - Dvojka 9.12. 17.oo
26 Štvorka - Limetka 10.12. 17.oo
27 ŠTB - SKM 7.12. 18.3o
28 Mistrál - Kornaz 7.12. 17.oo
Odvetná časť:
8.kolo: 9.kolo:
29 Dvojka - Kornaz 21. 1. 17.oo 33 Štvorka - Dvojka 28. 1. 17.oo
30 Mistrál - SKM 18. 1. 17.oo 34 Pohoďáci - ŠTB 27. 1. 17.oo
31 ŠTB - Limetka 18. 1. 18.3o 35 Limetka - Mistrál 28. 1. 17.oo
32 Štvorka - Pohoďáci 21. 1. 17.oo 36 SKM - Kornaz 25. 1. 18.3o
10.kolo: 11.kolo:
37 Dvojka - SKM 4.2 . 17.oo 41 ŠTB - Dvojka 8. 2. 18.3o
38 Kornaz - Limetka 4. 2. 17.oo 42 Štvorka - Mistrál 11. 2. 17.oo 39 Mistrál - Pohoďáci 1. 2. 17.oo 43 Pohoďáci - Kornaz 10. 2. 17.oo
40 ŠTB - Štvorka 1. 2. 18.3o 44 Limetka - SKM 11. 2. 16.oo
12.kolo: 13.kolo:
45 Dvojka - Limetka 18.2. 17.oo 49 Mistrál - Dvojka 22.2. 17.oo
46 SKM - Pohodáci 15.2. 18.3o 50 ŠTB - Kornaz 22.2. 18.3o
47 Kornaz - Štvorka 18.2. 17.oo 51 Štvorka - SKM 25.2. 17.oo
48 Mistrál - ŠTB 15.2. 17.oo 52 Pohoďáci - Limetka 24.2. 17.oo
14.kolo:
53 Dvojka - Pohoďáci 11.3. 17.oo
54 Limetka - Štvorka 11.3. 16.oo
55 SKM - ŠTB 8.3. 18.3o
56 Kornaz - Mistrál 11.3. 17.oo
Vyžrebovanie II. ligy:
1.kolo: 2.kolo:
01 Hej Rup - Flexio 21.10. 17.oo 05 Flexio - North predohr. 27.10. 17.oo
02 MsÚ - SOŠOaS 22.10. 19.oo 06 North - Zalužice 3.11. 17.oo
03 Goral - North 19.10. 17.oo 07 SOŠOaS - Goral 4.11. 17.oo
04 Zalužice - voľno - 08 Hej Rup - MsÚ 4.11. 17.oo
3.kolo: 4.kolo:
09 MsÚ - Flexio 12.11. 19.oo 13 Flexio - voľno -
10 Goral - Hej Rup 9.11. 17.oo 14 Hej Rup - Zalužice 18.11. 17.oo
11 Zalužice - SOŠOaS 11.11. 19.oo 15 MsÚ - Goral 19.11. 19.oo
12 North - voľno - 16 SOŠOaS -voľno -
5.kolo: 6.kolo:
17 Goral - Flexio 23.11. 17.oo 21 Flexio - SOŠOaS 1.12. 17.oo
18 Zalužice - MsÚ 25.11. 19.oo 22 Hej Rup - North 2.12. 17.oo
19 North - SOŠOaS 24.11. 17.oo 23 Goral - Zalužice 30.11. 17.oo
20 Hej Rup - voľno - 24 MsÚ - voľno -
7.kolo:
25 Zalužice - Flexio 9.12. 19.oo
26 North - MsÚ 8.12. 17.oo
27 SOŠOaS - Hej Rup 9.12. 17.oo
28 Goral - voľno -
Odvetná časť:
8.kolo: 9.kolo:
29 Flexio - Hej Rup 29.1. 17.oo 33 Zalužice - North 27.1. 19.oo
30 SOŠOaS - MsÚ 20.1. 17.oo 34 Goral - SOŠOaS 25.1. 17.oo
31 North - Goral 19.1. 17.oo 35 MsÚ - Hej Rup 28.1. 19.oo
32 Zalužice - voľno - 36 Flexio - voľno -
10.kolo: 11.kolo:
37 Flexio - MsÚ 2.2. 17.oo 41 North - Flexi 9.2. 17.oo
38 Hej Rup - Goral 3.2. 17.oo 42 Zalužice - Hej Rup 10.2. 19.oo
39 SOŠOaS - Zalužice 3.2.. 17.oo 43 Goral - MsÚ 8.2. 17.oo
40 North - voľno - 44 SOŠOaS - voľno -
12.kolo: 13.kolo:
45 Flexio - Goral 16.2. 17.oo 49 SOŠOaS -Flexio 17.2. 17.oo
46 MsU - Zalužice 18.2. 19.oo 50 North - Hej Rup 16.2. 17.oo
47 SOŠOaS - North 17.2. 17.oo 51 Zalužice - Goral 17.2. 19.oo
48 Hej Rup - voľno - 52 MsÚ - voľno -
14.kolo:
53 Flexio - Zalužice 23.2. 17oo
54 MsÚ - North 25.2. 19.oo
55 Hej Rup - SOŠOaS 24.2. 17.oo
56 Goral - voľno -